Zuzia 12 z BIM – ile lat firmy taki rabat

Jakiś czas temu pisałam na temat najnowszej oferty programu Zuzia 12 z BIM (BIMestiMate), czyli opcją kosztorysowania zarówno tradycyjnego jak i przy użyciu technologii BIM.  Ponieważ miałam sporo pytań o to, jak dokładnie skorzystać z tej promocji postanowiłam nagrać krótki film instruktażowy.

Zobaczysz na nim przy okazji jak wygląda mój sklep internetowy,  w jaki sposób można w nim składać zamówienia i przede wszystkim, w którym miejscu można zmniejszyć cenę programu Zuzia 12 z BIM o tyle procent, ile lat prowadzi się firmę. Oferta ta obowiązuje maksymalnie do 50% upustu i w przypadku firm, kupujących ten program po raz pierwszy.

Przypominam też, że program kosztorysowy ZUZIA we wszelkich opcjach cenowych można kupić z dodatkowym rabatem oraz, wyjątkowo w maju wraz z Power Bankiem w prezencie.

Zuzia 12 z BIM i wideo instrukcja zamówienia

 

W poniższym filmie znajdziesz instrukcję krok po kroku, jak dokonać zamówienia na program kosztorysowy Zuzia z BIM BIMestiMate. prezentuje w nim miejsce w którym sam możesz sprawdzić i naliczyć sobie rabat,  a także inne wskazówki prowadząca do złożenia zamówienia za pośrednictwem sklepu internetowego.  Zamówienie możesz złożyć także telefonicznie pod numerem 510 590 304 lub mailowo na adres biuro@prokoszt.pl

Zuzia 12 z BIM w innych opcjach cenowych

 

Jeśli planujesz zakup programu Zuzia 12 i nie chcesz przepłacać zajrzyj koniecznie na tę zakładkę w moim sklepie. Tam, poza opisaną wyżej promocją dla kilkuletnich firm, są też inne atrakcyjne oferty takie jak na przykład:

Zuzia 12 z BIM pierwsze stanowisko – 2555,50 zł netto, zamiast 2690 zł netto

Zuzia 12 z BIM dla nowych firm, które istnieją na rynku poniżej 12 miesięcy – 1700,50 zł netto zamiast 1790 zł netto

Czy też kolejne stanowisko tego programu za 1425 zł netto zamiast 1500 zł netto.

Pamiętaj! Niezależnie od wyboru rodzaju stanowiska (dla Nowych Firm, Pracowników firm posiadających Zuzię BIM itd.) otrzymujesz 100% stanowisko! Czyli program posiadający wszystkie funkcje i:

  • Dożywotnią licencję na oprogramowanie
  • Płytę instalacyjną
  • Klucz zabezpieczający na USB
  • Podręcznik Użytkownika

Jeśli zastanawiasz się jaki program do kosztorysowania wybrać – zapraszam na konsultacje pod numerem 510 590 304. Ponieważ dysponuję oprogramowaniem dla kosztorysantów wielu profesjonalnych marek, będę mogła dopasować program kosztorysowy do waszych potrzeb.

Zuzia 12 z BIM na raty bądź w leasingu

Inwestycja w program do kosztorysowania to niecodzienna decyzja. Warto ją przemyśleć, także pod kątem finansowania. Przy realizacji zamówień na oprogramowanie oferujemy kilka możliwości:

  • Płatność przedpłatą na podstawie proformy
  • Płatność bezpiecznymi przelewami online
  • Płatność gotówką przy odbiorze dla kuriera
  • Płatność ratalną

Ta ostatnia jest dostępna w sklepie internetowym dzięki w ofercie firmy PayU. Więcej na temat tego,  jak złożyć zamówienie i sfinansować zakup programy do kosztorysowania na raty opisaliśmy w tym artykule. 

W przypadku finansowania zakupu oprogramowanie dla budownictwa w leasingu, wystarczy skontaktować się telefonicznie (510 590 304) wypełnić prosty wniosek i zaczekać na decyzję firmy obsługującej tę formę płatności. W tym zakresie współpracujemy z firmą GRENKE. Po dokonaniu formalności w postaci umowy otrzymasz przesyłkę z programem. Raty leasingowe będziesz zaś regulował w dogodnie wybranych przez siebie transzach.

W razie jakichkolwiek pytań – zapraszam do kontaktu.

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed