O portalu

Jak powstał portal programkosztorysowy.pl?

Codzienna praca i rozmowy z osobami, które nie mają pewności jaki program będzie dla nich odpowiedni zaowocowały chęcią zebrania w spójną całość wiedzy w tym zakresie. Pragnienie udzielania jak najtrafniejszych wskazówek, pasja do pisania, WordPressa i porządkowania otaczających obszarów przybrała więc postać, mam nadzieję jak najprostszego i usystematyzowanego bloga.

Kim jestem? Czyli kilka słów o autorce.

Nazywam się Jola Ambrożewicz i we współpracy z wiodącymi producentami programów do kosztorysowania na polskim rynku prowadzę ich dystrybucję od niemal ośmiu lat. Nawet obudzona w środku nocy byłabym w stanie opowiedzieć jakie są różnice pomiędzy nimi, co wziąć pod uwagę rozważając zakup nowego stanowiska, czy jak posiadany już program zaktualizować… Na tym portalu dzielę się swoją wiedzą z nadzieją, że będzie to pomocne przy testowaniu czy dokonywaniu wyboru programu do kosztorysowania, a także przy szukaniu ciekawych informacji z branży kosztorysowej.

Sklep z programami do kosztorysowania

Sprzedaż online to wciąż rozwijający się temat sprzedaży na odległość. Dzwonisz/klikasz – zamawiasz – odbierasz. Tak naprawdę trzy kroki dzielą od tego, by cieszyć się poszukiwanym produktem. W niektórych przypadkach nawet nie odbierasz, a pobierasz program bezpośrednio na swój komputer. W branży kosztorysowej zakup oprogramowania jest też czasem wpierany poprzez systemy ratalne czy leasing. To wszystko jest możliwe dzięki platformom, które obsługują płatności i współpracują z bankami. Te i inne rozwiązania dotyczące zakupu znajdują się w sklepie internetowym ProKoszt, który prowadzę i do którego zapraszam. Od pewnego czasu działa na nowoczesnej, przyjaznej także do obsługi na telefonach komórkowych platformie Shoper.

Mam nadzieję, że zwiększy to swobodę w korzystaniu i poznawaniu produktów, które widnieją w ofercie. A są w niej programy do kosztorysowania i wspomagające budownictwo różnych marek: ZUZIA 12 BIMestiMate, Rodos 7, WINBUD Kosztorys, SeKo i inne. Dzięki rozeznaniu w różnicach między nimi, zawsze dostosowuję program indywidualnie do danej firmy, zakresu jej działań i potrzeb użytkownika.

program do kosztorysowania konsultacje który wybrać

Comments are closed