Jaki klucz zabezpieczający WINBUD Kosztorys wybrać?

Jaki klucz zabezpieczający WINBUD Kosztorys wybrać?

 

Dziś porozmawiamy o tym, jaki klucz zabezpieczający WINBUD do programu wybrać. Przy zakupie stanowiska zarówno w wersji WINBUD Kosztorys Prof jak i WINBUD Kosztorys Start są 2 opcje klucza. Czym się różnią i jakie dają możliwości? O tym  dzisiejszym wpisie. Przeczytaj, zanim wybierzesz!

Klucz zabezpieczający WINBUD Kosztorys. Jakie są?

 

Kiedy Klienci decydują się na zakup oprogramowania marki WINBUD w naszym Sklepie Internetowym, przed realizacją zamówienia i wysyłką programu, bierzemy pod uwagę jeszcze jeden aspekt. Wybór rodzaju zabezpieczenia wykupowanego stanowiska. Program Kosztorysowy WINBUD Kosztorys jest zabezpieczony:

  • Standardowo, w cenie programu – numerem PIN
  • Niestandardowo, po dopłacie – kluczem zabezpieczającym na USB

Klucz zabezpieczający WINBUD – numer PIN

 

Jeśli chodzi o klucze zabezpieczające WINBUD Kosztorys w wersji Prof lub Start, standardowo są one w formie numeru PIN. Jest to losowo wygenerowany pod konkretne stanowisko kilku cyfrowy ciąg liczb. Umożliwia on instalację oprogramowania kosztorysowego na stanowisku komputerowym oraz dokonanie jego rejestracji.

Klucze zabezpieczające WINBUD  w formie numeru PIN, jako tradycyjne zabezpieczenie programu do kosztorysowania Winbud Kosztorys, są wliczone w cenę programu. Zaraz po zamówieniu, dostęp do oprogramowania otrzymujesz więc tak naprawdę od razu – w mailu. Możesz go zainstalować i z niego korzystać już chwilę po zakupie. Klucz zabezpieczający Winbud w postaci numeru PIN pozwala na instalację na jednym stanowisku komputerowym. Po instalacji należy dokonać aktywacji stanowiska według załączonej instrukcji.

Zobacz też artykuł: >>>Jak zamówić programy do kosztorysowania w Sklepie online<<<

Klucz zabezpieczający WINBUD – klucz USB

 

Klucz zabezpieczający Winbud w postaci USB zabezpieczenia jest opcją dodatkowo płatną (100 zł netto). Dzięki temu rozwiązaniu zyskujemy jednak większą mobilność. Możemy użytkować program przy podłączonym kluczyku. Samej instalacji możemy dokonać na przykład na dwóch stanowiskach – komputerze stacjonarnym i laptopie, który zabieramy na budowę. Ten rodzaj rodzaj klucza zabezpieczającego Winbud Kosztorys, wyglądem przypomina pendrive. Tylko w momencie jego podłączenia go do stanowiska komputerowego, program będzie aktywny. W przypadku wyboru tego klucza do Winbud Kosztorys Start lub Prof należy jednak uważać na to, by go nie zgubić. Jest to bowiem równoznaczne z utratą stanowiska.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz zamówić program kosztorysowy – możesz się skontaktować pod numerem: 510 590 304 lub też mailowo na: biuro@prokoszt.pl

Klucze zabezpieczające WINBUD – który wybrać

 

Jeśli wykonujesz swoje kosztorysy na jednym stanowisku komputerowym wszystko przemawia za opcja pierwszą. Jeżeli nie masz potrzeby przenoszenia swojej pracy nad kosztorysami na inny komputer, numer PIN będzie absolutnie wystarczający.

W sytuacji gdy np. chcesz wykonywać kosztorysy w firmie, na komputerze stacjonarnym, a jakieś dodatkowe poprawki nanosić na laptopie w domu lub na budowie – klucz na USB będzie lepszym rozwiązaniem.

Bez względu na rodzaj zabezpieczenia programu WINBUD zakup jednego stanowiska, oznacza możliwość pracy jednej osoby, na jednym stanowisku roboczym, w danym momencie. W sytuacji, gdy w danym czasie dwie (lub więcej) osób miałyby wykonywać jakieś prace nad kosztorysami na programie WINBUD Kosztorys, należałoby dokupić KOLEJNE STANOWISKO, zabezpieczone zgodnie z potrzebą użytkownika.

Przeczytaj także: >>> 6 sposób na zakup programów kosztorysowych w najlepszej cenie <<<

Jaki klucz zabezpieczający WINBUD Kosztorys wybrać? Podsumowanie

Klucz zabezpieczający WINBUD Kosztorys Porównanie

Masz pytania, na które możemy odpowiedzieć? Zapraszamy do ich zadania, także w zakładce KONTAKT

Bookmark the permalink.

Comments are closed