Program do kosztorysowania ZUZIA 12 BIMestiMate

Program do kosztorysowania Zuzia 12 BIMestiMate to wiodący program kosztorysujący, posiadający także możliwość korzystania z technologii BIM. Kilkadziesiąt lat funkcjonowania na rynku i doświadczeń w kosztorysowaniu zaowocowało wprowadzeniem najnowszej odsłony, pod nazwą BIMestiMate. Zawartość tego systemu kosztorysującego, to jednak wciąż "stara, dobra Zuzia" wzbogacona jednak funkcjonalnie.

Funkcje programu Zuzia 12 BIMestiMate

bimestimate promocja sierpień 2019 mini

Program Zuzia 12 BIMestiMate jest wyposażony we wszelkie niezbędne funkcje oraz zestaw ponad 300 katalogów norm wspierających wykonywanie kosztorysów. Lista opcji dostępnych w tym popularnym programie do kosztorysowania jest długa. Obudowanie ich w przyjemny i intuicyjny interfejs skutkuje tym, iż jest to bardzo często wybierany i najczęściej chwalony pod względem łatwości obsługi system do tworzenia kosztorysów.

>>> Sklep z oprogramowaniem marki Zuzia <<<

program zuzia 12 bimestimate funkcje

>>> Polecamy także artykuł: Jak zamówić program kosztorysowy na raty <<<

Programy do kosztorysowania zamów

ZAMÓW ONLINE

 

programy do kosztorysowania normy

ZOBACZ KATALOGI NORM

programy do kosztorysowania wersja demo

POBIERZ DEMO

Programy do kosztorysowania zamów telefonicznie

ZAMÓW TELEFONICZNIE

Moduły dodatkowe dostępne do Programu do kosztorysowania ZUZIA 12 BIMestiMate

 

Jeśli masz do czynienia z przedmiarami publikowanymi w formacie PDF i nie chcesz tracić wielu godzin... Może Cię zainteresować moduł, który zaimportuje te dane za Ciebie. To niesamowita oszczędność nie tylko czasu i energii! Zamiast wprowadzać dane ręcznie - parę kliknięć i gotowe! Przeczytaj jak działa PDF Kosztorys.

Gdyby okazało się, że to narzędzie przyda Ci się w pracy - wystarczy, że je u nas zamówisz, a aktywujemy je na Twoim stanowisku zdalnie. Działa bowiem na Twoim kluczu do programu ZUZIA 12 BIMestiMate i nie wymaga osobnej instalacji z płyty CD.

Drugim ciekawym programem, który może Cię zainteresować jest program do przedmiarowania metriCAD. Od pewnego czasu jest objęty promocją i jego nieocenioną pomoc możesz posiadać już za 50% ceny katalogowej. Program ten występuje zarówno w wersji dla posiadaczy ZUZI BIM, jak i osób, które chciałyby z niego korzystać samodzielnie (w tej sytuacji ma osobny klucz zabezpieczający).

Program do kosztorysowania Zuzia 12 BimestiMate

Program do kosztorysowania ZUZIA 12 BIMestiMate opcje cenowe

 

Program do kosztorysowania ZUZIA 12 BIMestiMate występuje w kilku wersjach cenowych. Za każdym razem otrzymujesz od nas 100% program, w wersji pudełkowej, z dożywotnią licencją.

Zależnie od Twojej sytuacji może to być:

Pierwsze stanowisko

Kolejne stanowisko

Stanowisko dla Użytkowników innego programu do kosztorysowania (należy pokazać skan faktury zakupu tego posiadanego)

Stanowisko dla Absolwentów (którzy skończyli kierunek związany z budownictwem w ciągu ostatnich 12 miesięcy)

Stanowisko dla Nowych Firm (działających do 12 miesięcy)

NOWOŚĆ: Stanowisko dla firm działających na rynku dłużej - z % rabatem w wysokości lat działania na rynku. (Możesz zyskać nawet 50% rabatu!)

Na temat tego, jak skorzystać z tej ostatniej oferty i gdzie zaznaczyć swój rabat możesz przeczytać tutaj: Rabat - ile lat firmy

Zamów program do kosztorysowania ZUZIA BIMestiMate

Comments are closed