BIMestiMate 3.2.0 nowości w programie

BIMestiMate 3.2.0 co nowego w tej wersji?

 

Najnowsze wydanie programu BIMestiMate 3.2.0 ukazało się w kwietniu 2019. Poniżej prezentuję nowości oraz poprawki, które zostały wprowadzone. Masz starą wersję tego popularnego programu do kosztorysowania? Jeszcze w opcji ZUZIA 12, 11.x i niższych? Warto przemyśleć upgrade. Tu możesz skorzystać z zakupu aktualizacji, która nie tylko zapewni Ci dostęp do najnowszej odsłony, ale też możliwość pobieranie nowych wersji w ciągu 12 miesięcy od zakupu.

BimestiMate zmiany w programie kwiecień 2019

BimestiMate zmiany w programie wersja kwiecień 2019

Sposoby filtrowania widoku kosztorysów to też ważny aspekt w tworzeniu dokumentacji.

BimestiMate zmiany funkcji w programie

BimestiMate aktualizacja 3.2.0

 

BimestiMate 3.2.0 - zmiany funkcji

BimestiMate kwiecień 2019

Wielu Klientów czekało na tę zmianę w BIMestiMate 3.2.0 związaną z eksportowaniem poszczególnych plików do Excela. Oto i ona.

BIMestiMate co nowego w programie

Poprawki w programie

W branży oprogramowania zdarzają się różnego rodzaju poprawki, które dzięki ciągłej pracy nad udoskonalaniem produktu są wprowadzanie na bieżąco. Poniżej znajdziesz informacje, które błędy z poprzednich wersji zostały wyeliminowane.

Bimestiate-3.2.0 poprawki

Oprogramowanie pod nazwą BIMestiMate to tak naprawdę wciąż “stara dobra Zuzia” wzbogacona o możliwości kosztorysowania z użyciem technologii BIM. To zdecydowane postawienie na rozwój i przyszłość budownictwa. Jak zmieniła się ZUZIA? W maju minęły już dwa lata odkąd ten program funkcjonuje pod nową nazwą, jednak dziesięciolecia Zuzi powodują, że obie nazwy stosuję często zamiennie.

Bookmark the permalink.

Comments are closed