Zuzia 12 BIMestiMate do 14.05 25 % taniej

Zuzia BIMestiMate przez tydzień w wyjątkowych cenach! 25% rabatu na nowe stanowiska z certyfikowaną licencją. Tylko do 14 maja!  Nie zwlekaj i zamów swoje stanowisko już dziś!  Infolinia: 510 590 304. Poniżej poznasz szczegóły promocji.

zuzia 12 bimestimate maj 2021

 

 

Zuzia BIMestiMate – Majówka z BIM

 

7 maja 2021 wystartowała promocja programu do kosztorysowania Zuzia 12 BIMestiMate. Przez tydzień:

można kupić z 25% rabatem. Zarezerwuj swoje stanowisko już dzisiaj, pisząc na adres biuro@prokoszt.pl, lub dzwoniąc pod numer: 510 590 304.

Mija kolejny rok, od kiedy Zuzia 12 zmieniła się w BIMestiMate. Dodanie nowych funkcji umożliwia kosztorysowanie w tym systemie kosztorysującym zarówno metodą tradycyjną jak i w nowoczesnej technologii BIM. BIMestiMate to połączenie intuicyjnego, przyjemnego w obsłudze programu do kosztorysowania z najnowocześniejszymi technologiami występującymi w budownictwie.

Poniżej przedstawiamy cennik obowiązujący w dniach 7-14 maja 2021. Do każdego stanowiska szkolenie online z obsługi i wysyłkę kurierską dodajemy GRATIS!

bimestimate cennik majówka z bim

 

Zuzia BIMestiMate w pakietach

 

Ten popularny program do kosztorysowania można kupić jako samodzielne stanowisko lub też w połączeniu z bazą cenową robocizny, materiałów i sprzętu lub/i z dodatkowym modułem do odczytywania przedmiarów zapisanych w formacie PDF – PDF Kosztorys.

>>> Przeczytaj Jak działa PDF Kosztorys <<<

Przy jednoczesnym zakupie cennika Sekocenbud  RMS MAX z programem Zuzia BIMestiMate,  jego cena też jest obniżona do 249 zł brutto.  Do każdego nowego stanowiska otrzymujesz także:

  • Dożywotnią licencję na oprogramowanie Zuzia BIMestiMate
  • Pakiet instalacyjny zawierający: płytę CD, klucz zabezpieczający na USB oraz podręcznik użytkownika.
  • Roczną opiekę techniczną nad programem (dostęp do aktualizacji i nowych katalogów wprowadzonych w tym czasie)
  • Szkolenie online GRATIS (terminy są umawiane indywidualne, szczegóły pod numerem: 510 590 304)
  • Bezpłatną przesyłkę kurierską DPD

Zuzia BIMestiMate na raty?

 

Jeśli rozpatruje zakup profesjonalnego programu do kosztorysowania, to bardzo dobry moment.  Zuzia od kilkudziesięciu lat wiedzie prym na polskim rynku, jeśli chodzi o oprogramowanie kosztorysowe. Zachęcam do sprawdzenia jej funkcjonalności w wersji demonstracyjnej i skorzystania z tej jedynej w roku promocji  urodzinowej. Co do o sposobu finansowania zakupu tego oprogramowania jest kilka możliwości.

Zuzia BIMestiMate kiedy otrzymam program?

 

Po zamówieniu oprogramowania marki Zuzia BIMestiMate w sklepie internetowym otrzymujesz gwarancję szybkiej wysyłki kurierskiej za pośrednictwem DPD. Zazwyczaj kurier dociera do Twych drzwi następnego dnia roboczego od otrzymania płatności i nadania przesyłki. Swoją paczkę możesz śledzić systemie monitorującym tej firmy kurierskiej.

W razie jakichkolwiek pytań – zapraszamy do KONTAKTU: tel. 510 590 304, mail: biuro@prokoszt.pl

 

zuzia 12 bimestimate maj 2021

Bookmark the permalink.

Comments are closed