Przejście na Normę PRO lub inny program do kosztorysowania

Mam program Winbud. Czy kupując „przejście” na Normę Pro muszę zwrócić posiadany program?

Kupując program kosztorysowy w wersji dla użytkowników innych programów kosztorysowych, czy też tak zwanego „przejścia” z programu innego producenta NIC nie robisz z obecnie używanym programem. Nie ma potrzeby jego odinstalowania, zwracania czy też zaprzestania korzystania – przecież to Twój program, Twoja licencja! Ten fakt pozwala jedynie na skorzystanie z niższej ceny alternatywnego programu, który Cię interesuje. Będziesz zatem posiadał na swoim komputerze dwa różne programy.

Pamiętaj, że w definicji “innego programu kosztorysowego” jest mowa o licencjonowanej wersji jednego z poniższych: Norma 2, Norma 3, Strix, KOMA, Seko, Winbud, Forte, Rodos, Zuzia, BIMestiMate, Edbud, Penta, KosztKD, Sykal, Kobra.

ProKoszt.pl banner

Co otrzymuję kupując wersję dla użytkowników innego programu kosztorysowego?

Co ważne ta wersja cenowa programu nie różni się niczym, poza niższą ceną od pierwszego, w 100% funkcjonalnego stanowiska. Żeby skorzystać z niższej ceny – należy przedstawić skan faktury zakupu obecnego programu (lub ewentualnie imiennej licencji/zaświadczenia producenta). Przy składaniu zamówienia skan takiego dokumentu należy przesłać na adres: biuro@prokoszt.pl Otrzymujesz zatem tradycyjnie płytę instalacyjną, klucz zabezpieczający oraz licencję. W przypadku programów zabezpieczonych kluczem online lub numerem PIN – program będziesz mógł zainstalować na swoim stanowisku zaraz po dokonaniu zakupu, jak tylko prześlemy Ci link do pobrania.

Jakie programy są dostępne w tak obniżonej cenie?

Możesz skorzystać nie tylko z przejścia na Normę PRO, Expert, czy Standard. W zasadzie każdy program – Winbud Kosztorys, Rodos 7, KOMA 5 itd. – mają taką opcję. Jeśli nie masz pewności czy Twój program spełnia te warunki – zadzwoń: 510 590 304.

 

Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *