Programy kosztorysowe taniej o 10% marzec 2021

Do 10 marca możesz skorzystać z oferty specjalnej na wybrane programy kosztorysowe. Obniżka dotyczy wszelkich rodzajów dostępnych stanowisk, a także wersji sieciowych. Marki, które objęła marcowa promocja to: BIMestiMate, Rodos 7, WINBUD, KOMA 5 oraz SeKo (w tym oprogramowaniu wersja PRIX jest objęta osobną obniżką 30% aktywną przez cały marzec).

Programy kosztorysowe taniej o 10%

Wszystkie programy kosztorysowe w obniżonych cenach są w najnowszej dostępnej na rynku wersji i posiadają pełnoprawne licencje. Kupując w sklepie ProKoszt.pl legalne oprogramowanie zyskujesz bezterminową możliwość korzystania z programu i odpowiednie dokumenty (licencja+faktura VAT zakupu). Pamiętaj, że biorąc udział w przetargach i wykonując kosztorysy komercyjnie, jest to niezwykle ważne.

Jeśli zastanawiasz się jaki program do kosztorysowania wybrać możesz skorzystać z bezpłatnych konsultacji telefonicznych (tel. 510 590 304) lub zajrzeć do wpisu na ten temat, który znajdziesz TUTAJ oraz na ranking sprzedaży programów kosztorysowych w 2020 roku.

Programy do kosztorysowania taniej o 10% - marzec 2021

 

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed