Norma PRO – dodatkowe stanowisko – 400 zł netto taniej

Program Norma PRO – kolejne stanowisko w cenie Normy Standard 2

 

Otrzymałam przed chwilą informację na temat najnowszej promocji Normy PRO. Osoby i firmy korzystające już z oprogramowania tej marki mogą skorzystać z niższej ceny na dodatkowy egzemplarz. Osobna płyta instalacyjna, klucz zabezpieczający i oczywiście licencja do końca czerwca kosztować będzie 1810 zł netto. Jeśli zastanawiałeś się nad takim rozwiązaniem, bo praca na zmianę dwóch osób przy jednym komputerze stała się uciążliwa, lub rozwijasz firmę – to dobry moment na zakup.

Czym się różni pierwsze stanowisko od kolejnego?

 

W przypadku każdego programu do kosztorysowania istnieje kilka wersji cenowych. Zwykle pierwszy zakup jest największym wydatkiem. Chyba że możesz skorzystać z opcji dla nowo otwartej firmy, absolwenta, czy też posiadając oprogramowanie kosztorysowe innego producenta. Każdy egzemplarz to osobna karta licencyjna, instalator i zabezpieczenie.

Każdy program – pojedynczą licencję można użytkować w tym samym czasie na jednym stanowisku komputerowym. Stąd zabezpieczenia w postaci kluczy na USB (np. w Normie, BIMestiMATE) czy tak zwanych kluczy online (dostępnych w Rodos 7) lub też numerów PIN (możliwych w przypadku Winbud Kosztorys). Głównie więc w przypadku większych firm, gdzie nad kosztorysami pracuje więcej osób niezbędne są wersje wielostanowiskowe. W przypadku wyposażania się w dodatkowe licencje – te następujące po pierwszym stanowisku są tańsze niż standardowy pierwszy egzemplarz.

Norma PRO – cena

 

W przypadku Normy Pro i standardowego cennika, wygląda to następująco:

Norma Pro – pierwsze stanowisko – 3010 zł netto/3702,30 zł brutto

Norma PRO – kolejne stanowisko – 2210 zł netto/2718,30 zł brutto (do końca czerwca 2017 roku 400 zł netto taniej)

Norma PRO – dla użytkowników innego programu do kosztorysowania – 1910 zł netto/2349,30 zł brutto

Niestety w przypadku tego oprogramowania nie ma opcji dla Nowych Firm, które są dostępne dla odmiany STANDARD 2 i EXPERT. W tych ostatnich przypadkach, o ile nie prowadzi się działalności dłużej niż 6 miesięcy można nabyć program odpowiednio za 1420 i 2060 zł netto.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania – zapraszam do kontaktu.

Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *