Program Norma dla Absolwentów

Program Norma dla Absolwentów

 

Program Norma, czyli kolejna marka programów do kosztorysowania stawia na studentów. Pojawiły się kolejne pozycje, które mogą zainteresować studentów ostatniego roku uczelni technicznych.
Od lat oprogramowanie kosztorysowe występuje w różnych wersjach cenowych. Na zakup w obniżonych cenach mogą liczyć Nowe Firmy, posiadacze alternatywnego oprogramowania jak i absolwenci. Takie wersje od dawna funkcjonują między innymi w programach:

  • Zuzia BIMestiMate
  • Rodos 7 MAX i Standard
  • Winbud Kosztorys Prof i Start

program norma sklepKażdy taki program jest 100% wersją, tyle że w niższej, przystępnej dla świeżo upieczonych Absolwentów cenie. Teraz do powyższej listy dołącza program Norma, ale nie w każdej wersji, a w zasadzie w tych mniej popularnych, czyli STANDARD 2 i EXPERT. O tym na czym polegają wersje dla Absolwentów mówiłam w odcinku 7 swego Wideobloga. Dla przypomnienia wrzucam go poniżej. Pozostałe odcinki możesz obejrzeć w zakładce WIDEO.

Wracając jeszcze konkretnie do Normy i omawianych tu nowości… Żeby  skorzystać z wersji cenowej dla Absolwentów Programu Norma, należy:

  • mieć ukończoną uczelnię techniczną w ciągu ostatnich 12 miesięcy
  • dostarczyć skan dyplomu ukończenia tejże uczelni na adres: biuro@prokoszt.pl
  • korzystać z zakupu programu tej marki po raz pierwszy

Program Norma dla Absolwentów – ceny

 

A jak wygląda ta kwestia cenowo? Oprogramowanie marki Norma nie należy do najtańszych więc tego typu oferta tym bardziej godna jest docenienia. W końcu lepiej późno niż wcale… Choć faktycznie szkoda, że taka promocja nie obejmuje najpopularniejszej opcji, czyli Normy PRO. Ceny, które są obecnie dostępne dla Absolwentów zestawiam poniżej z cenami pierwszych stanowisk, czyli takich, które należałoby kupić nie posiadając żadnej możliwej zniżki.

Program Norma EXPERT dla Absolwentów – 2533,80 zł brutto (zamiast 4303,77 zł brutto w przypadku pierwszego stanowiska)

Program Norma STANDARD 2 dla Absolwentów – 1746,60 zł brutto (zamiast 2226,30 zł brutto w przypadku pierwszego stanowiska)

Oba programy, jak i pozostałe marki dostępne są w Sklepie internetowym www.ProKoszt.pl

Jeśli macie jakiekolwiek pytania – tradycyjnie zapraszam: tel. 510 590 304, mail: biuro@prokoszt.pl

Program Norma dla absolwentów

 

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed