Program do kosztorysowania KOMA 5

Program do kosztorysowania KOMA 5 jest prostym i w pełni funkcjonalnym narzędziem do kosztorysowania robót budowlanych. Dzięki swej prostej w obsłudze strukturze sprawdzi się zarówno u doświadczonych jak i świeżo upieczonych kosztorysantów.

Funkcje programu do kosztorysowania KOMA 5

Najistotniejszą i bardzo ułatwiającą pracę w programie funkcją jest równoważność katalogów i kosztorysów, co umożliwia dostosowanie katalogów/kosztorysów do własnych potrzeb i realiów. Umożliwia to także zastosowanie kosztorysu w formie katalogu jako wzoru dla kolejnych bez konieczności stosowania metody kopiuj-wklej.

Program do kosztorysowania koma 5 interfejs

Program do kosztorysowania koma 5 katalogi i pozycje

program do kosztorysowania koma 5 cena

Eksport, import i pozostałe właściwości KOMY 5

Program KOMA umożliwia import i eksport  następujących formatów *.ath, *.xls, *.csv, *.pdf. W pracy nad kosztorysami pomaga możliwość dowolnego definiowania narzutów, również według działów czy pozycji, biblioteka wzorów, wyszukiwarka kosztorysów i wiele innych. KOMA 5 współpracuje z wiodącymi cennikami robót takimi jak Sekocnebud, Orgbud, czy Intercenbud.

Dodatkowe funkcje w programie KOMA 5

Program do kosztorysowania KOMA 5 to także opcja importowania przedmiarów z plików w formacie *.pdf - także tych zeskanowanych. Możemy w nim łatwo sprawdzać i porównywać kosztorysy, a także korzystać z prostych skrótów klawiszowych.

Programy do kosztorysowania zamów

ZAMÓW PRZEZ SKLEP

programy do kosztorysowania normy

ZOBACZ KATALOG NORM

Programy do kosztorysowania wersja demo

POBIERZ DEMO

Programy do kosztorysowania zamów telefonicznie

ZAMÓW TELEFONICZNIE

Aktualizacja programu do kosztorysowania KOMA 5

Stanowisko programu do kosztorysowania KOMA 5 objęte jest 12 miesięczna opieką techniczną. Oznacza to bezpłatny dostęp do wszelkich jego aktualizacji ukazujących się w tym czasie. W przypadku licencji kwartalnych masz dostęp do upgrade’ów przez czas ich użytkowania.

Rodzaje licencji programu KOMA

Program kosztorysowy KOMA 5 jako jeden z nielicznych udostępnia licencje czasowe oraz dożywotnie. Możesz kupić program KOMA i korzystać z niego przez 3 miesiące, a gdy okaże się, że potrzebujesz go na dłużej - wykupić go na kolejny kwartał, bądź dożywotnio. Licencja bezterminowa oznacza, że płacisz za program raz i korzystasz z niego do woli.

Do wyboru są wersje:

Kupując stanowisko Komy 5, otrzymujesz: klucz zabezpieczający na USB, licencję, płytę instalacyjną.

Baza KNR w programie KOMA 5

Program do kosztorysowania KOMA 5 posiada ponad 200 katalogów norm, które obejmują zarówno prace ogólnobudowlane jak instalacyjne, drogowe czy telekomunikacyjne. Pełna lista do pobrania znajduje się tutaj.

Program do kosztorysowania koma 5

Bookmark the permalink.

Comments are closed