Norma PRO taniej o 20%

NORMA PRO taniej jak nigdy dotąd

Norma PRO w wyjątkowej promocji! Aż 20% rabatu na stanowiska z roczną aktualizacją – abonamentem Buduj z Głową oraz cennikiem Intercebudu. A do tego program ATHExcel lub CAD Rysunek do wyboru w prezencie!

To oznacza oszczędność nawet ponad 1700 zł netto! Jak to możliwe?

Według normalnego cennika pierwsze stanowisko programu do kosztorysowania Norma PRO kosztuje 3530 zł netto. Gdyby dokupić do niego dodatki w postaci pakietu rocznego abonamentu Buduj z Głową oraz cennika Intercenbudu za 876 zł netto oraz CAD Rysunek za 690 zł netto suma wyniosłaby 5096 zł netto.

W obecnej promocji za taki pakiet zapłacisz 3352 zł netto, zatem 1744 zł netto taniej.

program norma sklep

Jeśli już masz program Norma i potrzebujesz kolejnego stanowiska, zestaw ten będzie dla Ciebie inwestycją 2648 zł netto. Jeśli zaś masz inny program do kosztorysowania np. WINBUD Kosztorys, Zuzia BIMestiMate, KOMA itp. możesz skorzystać zakupu pakietu dla posiadaczy innego programu kosztorysowego już za 2384 zł netto (w tym przypadku należy przedstawić kopię faktury zakupu posiadanego oprogramowania)

NORMA PRO taniej o 20 procent

Przy tej cenie nie opłaca się w tym miesiącu kupować samych pojedynczych stanowisk, bo powyższy pakiet jest tańszy i ma więcej. O wiele więcej. Czyli obok programu Norma PRO w najnowszej wersji, roczną jego aktualizację Buduj z Głową, roczne cenniki Intercenbudu oraz dodatkowy program. Tu wybierasz jeden z dwóch. ATHexcel służy do eksportowania danych do Excela, a CAD Rysunek do wykonywania rysunków technicznych, szkiców i wymiarowania obiektów.

Norma PRO 20 procent taniej. Wakacyjna promocja

NORMA PRO taniej o 20 procent

Norma PRO jest najpopularniejszym na rynku programem do kosztorysowania. Zawiera ponad 300 katalogów norm, w tym pożądane często katalogi serii AT. Poza podstawowymi funkcjami ma wbudowany moduł Import PDF, który umożliwia automatyczne wczytywanie przedmiarów opublikowanych w formacie PDF. co zdecydowane przyśpiesza pracę i pozwala uniknąć ręcznego ich wprowadzania do programu kosztorysującego.

Norma PRO posiada także czytelny, nowoczesny interfejs, który pozwala na sprawne poruszanie się pp systemie i tworzenie dowolnych kosztorysów.

Powyższa promocja programu wystartowała na początku lipca 2019 i potrwa do końca miesiąca. Jeśli chcesz z niej skorzystać możesz złożyć zamówienie:

W razie pytań – zapraszam do kontaktu.

Bookmark the permalink.

Comments are closed