Norma PRO, EXPERT i STANDARD nowy cennik

Norma PRO, Expert i Standard od 1 czerwca mają nowy cennik. Nie będzie chyba zaskoczeniem, że ceny tych programów do kosztorysowania wzrosły. Dziś przedstawię jak się on prezentuje i podpowiem gdzie możesz skorzystać z zakupu oprogramowania kosztorysowego w formie ratalnej.

Norma PRO jako lider programów kosztorysowych

 

Norma PRO jest od kilku lat najpopularniejszym programem do kosztorysowania na rynku. Tę markę zna każdy. Konsekwentna wieloletnia promocja i zaangażowanie producenta w rozwój systemu owocuje stabilną pozycją wśród kosztorysantów. O tym jakie jeszcze marki tego typu oprogramowania warto znać i używać, przeczytasz także w zakładce O PROGRAMACH.

program norma sklep

Norma PRO, a Norma Expert i Standard

 

Norma PRO posiada w porównaniu do Normy Standard zdecydowanie więcej funkcji oraz wbudowany moduł do importu plików w formacie PDF.

Co istotne, każda Norma ma zupełnie inny interfejs i inne funkcjonalności. Posiadają za to taki sam zestaw katalogów normatywnych, który możesz obejrzeć tutaj.

Norma Expert to najbogatsza wersja programu do kosztorysowania marki Norma. Ma najwięcej funkcji oraz dodatkowo wbudowane moduły:

  • Moduł do importu plików *.pdf – Import PDF (moduł ten można osobno dokupić do Normy Standard)
  • Moduł do importu zeskanowanych przedmiarów *.pdf – Skan PDF (moduł ten można osobno dokupić do Normy PRO)
  • Moduł do eksportu danych do formatu XLS  – ATHExcel (moduł ten można osobno dokupić do Normy PRO i Normy Standard)

Program do kosztorysowania Norma  i jej nowy cennik

 

Poniżej Przedstawiam Ci obowiązujący od czerwca 2018 roku cennik programu Norma.

Zawarłam w nim najczęściej wybierane opcje cenowe, które możesz zakupić (także na raty!) w naszym sklepie internetowym  z oprogramowaniem dla kosztorysantów.

>>> Przeczytaj także: Jak kupić programy kosztorysowe na raty <<<

Program do kosztorysowania Norma – cennik:

Norma PRO, Expert, Standard cennik oprogramowania

Programy do kosztorysowania tej marki występują w dwóch rodzajach instalatora: tradycyjnej płyty DVD lub USB. Ta druga opcja jest przydatna jeśli posiadasz sprzęt bez kieszeni na płyty. Instalator na USB jest objęty dopłatą 30 zł netto. Przy składaniu zamówienia należy zaznaczyć, który rodzaj instalatora jest Ci potrzebny.

UWAGA: Jeśli posiadasz już jakiś program kosztorysowy marki Norma i chcesz zmienić jego wersję na wyższą, otrzymasz jedynie płytę aktualizacyjną, a program działać będzie na posiadanym przez Ciebie kluczu. Ma to miejsce w przypadku tak zwanej „wymiany”, takiej jak na przykład: Wymiana z Normy Standard na Normę PRO.

 

 

 

 

Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *