Norma EXPERT z BIM i Miarą PRO GRATIS

Norma EXPERT z BIM funkcjonuje już od ostatniej aktualizacji 5.9.200. Wbudowanie w nią przeglądarki do projektów BIM (Buiding Information Modeling) pozwala na liczenie ilości robót proporcjonalnie do kosztorysu. Dzięki temu rozwiązaniu wszyscy uczestnicy pracujący nad inwestycją (inwestorzy, projektanci, konstruktorzy, wykonawcy) mogą wymieniać między sobą informacje na temat tego, co w danym momencie realizują i co takiego mają w planach.

Norma EXPERT z BIM i Miarą PRO GRATIS

program norma sklep

Do końca maja obowiązuje promocja na oprogramowanie Normy EXPERT w postaci dodatku jakim jest system do przedmiarowania Miara PRO w prezencie. Poniżej znajdziesz bliższe informacje na temat działania tych programów i możliwości skorzystania z oferty promocyjnej.

>>> Zobacz także: Jak kupić programy do kosztorysowania na raty <<<

Norma EXPERT z BIM i jej działanie

 

Dzięki nowej odsłonie programu Norma Expert z BIM możliwe jest wczytanie plików w formacie IFC co w przeglądarce zaprezentuje wizualizację 3D wraz ze strukturą obiektu w BIM. Model umożliwia sprawdzenia różnych elementów zawartych w projekcie takich jak belki, fundamenty, ściany czy nawet wyposażenie wnętrza. To zaś daje większą swobodę i pomocne wsparcie przy wykonywaniu kosztorysu lub przedmiaru.

Norma EXPERT z funkcją BIM + Miara PRO GRATIS

 

Do końca miesiąca najnowsza odsłona programu do kosztorysowania Norma EXPERT z BIM jest sprzedawana z Miarą PRO w prezencie. Co oznacza, że otrzymujesz program o wartości 990 zł netto gratis! Miara PRO umożliwia wczytywanie projektów budynków, a także ich fotografii dzięki otwieraniu następujących formatów: *.dwg, *dxf, *.rys, a także: *.jpg, *.bmp, *.gif, *.png, *.tiff. Jej działanie możesz sprawdzić pobierając wersję demonstracyjną.

Poniżej zaś przedstawiam ceny i linki bezpośrednio do programu dostępnego w promocji. Zamówienia wysyłane są przesyłką kurierską, więc kurier z paczką zapuka do Twych drzwi na drugi dzień od nadania.

Norma Expert z BIM i Miarą PRO w prezencie – pierwsze stanowisko 3499 zł netto

Norma Expert z BIM i Miarą PRO w prezencie – kolejne stanowisko 2610 zł netto 

>>> Instrukcja: jak zamówić program do kosztorysowania w sklepie online <<<

Kupując stanowisko, otrzymujesz:

  • Płytę instalacyjną
  • Dożywotnią licencję na oprogramowanie
  • Klucz zabezpieczający na USB
  • Aktualny cennik Intercenbudu
  • Wbudowane moduły: Import PDF i SCAN PDF
  • Program Miara PRO
  • Fakturę zakupu

Masz pytania? Zapraszamy do KONTAKTU

Norma Expert z BIM

Bookmark the permalink.

Comments are closed