Sekocenbud RMS 3/2023 w sprzedaży

Sekocenbud RMS 3/2023 już na sklepowych półkach. Właśnie ukazał się nowy cennik robocizny materiałów i sprzętu RMS (IMI, IME, IMB, IRS). W naszym sklepie jest dostępna wersja na płycie CD w cenie 340 zł brutto. Jeśli potrzebujesz najnowszych baz cenowych do swego programu kosztorysowego – zapraszamy.

Kup cennik w sklepie internetowym

Cennik Sekocenbud to najpopularniejsza na rynku baza cenowa. Współpracuje ze wszystkimi programami do kosztorysowania i jest najczęściej wskazywaną marką w przetargach. W sprzedaży są dostępne alternatywne cenniki takie jak na przykład Intercenbud, czy Orgbud, ale to Sekocenbud wiedzie prym. Często zdarza się, że klienci kupujący u mnie program Norma zawierający w sobie aktualny Intercenbud i tak wracają, by dokupić cennik RMS wydawnictwa OWEOB Promocja.

>>> Przeczytaj także artykuł Jaki cennik RMS wybrać <<<

Do kiedy obowiązuje Sekocenbud RMS 3/2023?

 

Cenniki Sekocenbud RMS ukazały się w połowie sierpnia i będą obowiązywać do połowy listopada 2023. Tego typu wydawnictwa wydawane są cztery razy do roku. Jednak te kwartały są nieco umowne, gdyż daty ich publikacji oraz wypuszczenia do sprzedaży nie przypadają w punkt na początek danego kwartału. Oto w jakim czasie ukazują się cenniki tej marki:

  • Sekocenbud 1 kwartał – połowa sierpnia
  • Sekocenbud 2 kwartał – połowa września
  • Sekocenbud 3 kwartał – połowa października
  • Sekocenbud 4 kwartał – połowa listopada

 

Sekocenbud RMS  3/2023 i jego zawartość

 

Cenniki Sekocenbud RMS 3/2023 zawierają ceny maksymalne, minimalne i średnie z podziałem na województwa. Ceny robocizny materiałów i sprzętu to najczęściej wybierana opcja wśród wydawnictw Sekocenbudu. Inne to na przykład: biuletyn cen robót, biuletyn cen zagregowanych, czy też scalonych.

W skład cennika Sekocenbud RMS wchodzą następujące informacje o materiałach:

  • Budowlanych – IMB
  • Instalacyjnych – IMI
  • Elektrycznych – IME
  • Informacje dotyczące stawek robocizny kosztorysowej
  • Ceny pracy sprzętu budowlanego IRS
  • Ceny producenckie z portalu Sekocenbud.NET

Cena najnowszego cennika Sekocenbud RMS 3/2023 wynosi 340 zł brutto plus 13,53 koszt przesyłki pocztowej lub 15,99 koszt przesyłki kurierskiej. Kupując cennik jednocześnie wraz z programem do kosztorysowania, cena spada do 320 zł brutto. Zamówienia można dokonać:

Poprzez sklep internetowy: www.ProKoszt.pl

Mailowo:  biuro@prokoszt.pl

Telefonicznie:  510 590 304

Bookmark the permalink.

Comments are closed